BLUETOOTH

Beatrix Ramosaj me poza seksi para pasqyrës, këngëtarja jep mesazhin e rëndësishëm

12:07 - 13.03.20 Gazeta Shqiptare

Pas më shumë se dy muaj nga shpërthimi, COVID – 19 apo koronavirusi është shpallur një pandemi globale nga Organizata Botërore e Shëndetit. Dhe deri më tani janë konfirmuar 125 mijë raste në të gjithë botën, teksa 4,500 prej tyre kanë ndërruar jetë. Megjithatë, ky virus vdekjeprurës ka arritur të përhapet edhe në Shqipëri dhe natyrisht se në këto ditë vështira kishte reagime edhe nga personazhet e njohura në vend.Së fundmi, është artistja nga Shqipëria, Beatrix Ramosaj, ajo e cila ka ndarë disa fotografi tërheqëse në rrjetet sociale, përmes të cilave ndan këshilla me fansat dhe publikun. “Trëndafilat janë të kuq, violetat janë të kaltër, ju duhet të lani duart gjatë gjithë kësaj kohe. Fund”, ka shkruar krahas imazheve. Këto fotografi morën dhjetëra pëlqime dhe komente nga miqtë, kolegët e po ashtu edhe nga ndjekësit e 25-vjeçares.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.