Kronikë

Aksidenti në Fushë Krujë/ “Audi” përplaset me kamionin, 3 persona humbin jetën, 1 në gjendje të rëndë

21:25 - 18.03.20 gsh

Një aksidenti i ndodhur pak minuta më parë i mori jetën 3 personave, ndërkohë një shtetas tjetër ndodhet në gjëndje të rëndë.Policia sqaron se nga përplasja e një makine tip “Audi” me një kamion me targa kosovare një shtetas është dërguar në gjendje kritike për jetën në spital.

 

Njoftimi i policisë:

Më datë 18.03.2020, rreth orës 20:30, në autostradën Fushë Krujë-Laç, një mjet tip “Audi”, i ka rënë nga mbrapa një kamioni me targa kosove dhe për pasojë, kanë ndërruar jetë 3 shtetas që udhëtonin në mjetin Audi dhe një tjetër është dërguar në gjendje kritike për jetën në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.