Kronikë

E rëndë në Durrës/ “Duan të më vrasin”, i riu tenton të hidhet nga kati i tretë

16:05 - 19.03.20 gsh

Banorët e Durrësit janë përballur me një skenë të pazakonshme ditën e sotme teksa një i ri ka tentuar të vetëvritet duke u hedhur nga kati i tretë. Në pamjet e siguruara shihet se i riu është varur plotësisht jashtë dritares por dikush e mban nga brenda vetëm në këmbë.Dëshmitarët thanë se i riu thoshte se shikonte njerëz që donin ta vrisnin.

“Bravo policia e Durrësit erdhi shpejt dhe e shpëtoi këtë çunin që donte me vra veten! Nuk e di çfarë probleme kishte! Por thoshte që shihte njerëz që donin me e vra!”, tha një qytetar. Nuk dihet ende nëse i riu kishte probleme psikologjike, ndërsa ai është marrë në dorëzim nga policia e cila e ka shoqëruar me ambulancë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.