Horoskopi

Horoskopi i datës 19 Mars 2020

06:00 - 19.03.20 Gazeta ShqiptareDo të keni dëshirë që t’ia kushtoni këtë ditë vetëm njerëzve që doni dhe do të bëni gjithçka vetëm që të kaloni pak kohë me ta, edhe pse mund të ketë të papritura.

Mënyra juaj e të vepruarit do të ndikohet nga Hëna, e cila do të ketë rol pozitiv tek Venusi. Kjo gjë do të bëjë që të ndiheni të dashur dhe të vlerësuar.

Ndikimi i favorshëm i Hënës, do të bëjë që të kaloni një ditë të bukur, gjatë së cilës nuk do të mungojnë momentet zbavitëse të cilat duhet ti kaloni me njerëzit që doni.

Në sajë të ndikimit të Hënës do të arrini që të kaloni një ditë shumë të qetë dhe të merrni më shumë kohë për veten dhe për gjithçka që ju bën të ndiheni mirë.

Do të ndiheni mjaft mirë si për sa i takon anës fizike edhe asaj psikologjike. Të gjithë do të vlerësojnë mënyrën tuaj të të sjellurit dhe do të duan që të rrinë në shoqërinë tuaj.

Të gjithë do ju duan për mënyrën tuaj të vepruarit dhe të sjelljes në raport me të tjerët. Shijojeni në maksimum këtë ditë.

 

Vazhdoni të jeni një prej shenjave më të favorshme të kësaj periudhe. Kjo gjë do të ndodhë për shkak të ndikimit të Hënës dhe Venusit në shenjën tuaj.

Hena do të ketë ndikim pozitiv tek të lindurit e kësaj shenje. Kjo gjë do të bëjë që të ndiheni më të fortë dhe me më shumë dëshirë për të vepruar.

 

Kjo ditë do të jetë mjaft e favorshme për të ëndërruar dhe projektuar gjëra të reja. Bëni mirë që jo vetëm të fantazoni, por edhe të vini në zbatim atë që mendoni.

Ndikimi i Hënës dhe Venusit do i japin më shumë hapësirë ëndrrave, shkruan noa.al. Megjithatë mundohuni që të mos humbni kontaktin me realitetin.

Saturni do të bëjë që të ndiheni të pasigurtë dhe të mbushur me dyshime. Kjo gjë do të kushtëzojë karakterin tuaj, duke iu hequr dëshirën për të vepruar.

 

Këshillat tuaja do të pranohen nga ata që keni përreth. Kjo do të bëjë që të ndiheni shumë të kënaqur dhe plotësuar

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.