Bota

Tjetër “rekord” negativ në Itali, 793 të vdekur për 24 orë

18:20 - 21.03.20 Gazeta Shqiptare

Thellohet bilanci dramatik nga koronavirusi ne Itali: ne 24 oret e fundit jane 793 te vdekur. Gjithsej numerohen 4825 viktima.Gjithsej numerohen 42481 te prekur dhe mbi 6 mije vete te sheruar.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.