Rajoni

Koronavirusi/ Shënohet viktima e parë në Malin e Zi

08:24 - 23.03.20 gsh

Shënohet viktima e parë nga koronavirusi në Malin e Zi. Bëhet fjalë për një 65- vjeçar me probleme në mushkëri.Ai kishte qenë në gjysmën e parë të marsit në Serbi nga dhe kishte ardhur më pas në Mal të Zi dhe dyshohet se prej andej kishte marrë edhe koronavirusin.

Ndërkohë numri i të prekurve në Mal të Zi vijon të ngelet i ulët në 21 të prekur.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.