Show-Bizz

Jeta e Monika Kryemadhit në izolim/ Pasi lan enët bën pompa tek lavamani

19:21 - 24.03.20 gsh

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi së fundmi është bërë pjesë e një sfide në rrjetin social “Instagram”.Në një video të postuar në “Instastory”, Kryemadhi shfaqet me përparse në kuzhinë duke larë enët e pas kësaj ka vazhduar të bëjë disa pompa. Ajo shkruan se e pranon sfidën nga Daut Haradinaj, deputeti i i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, dhe nominon 4 VIP-at; Olti Curri, Fiori Dardha, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakun.

Kujtojmë se Kryemadhi, ka postuar herë pas herë në rrjetin social në fjalë duke treguar se si po i kalon këto ditë izolimi në banesën e saj.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.