Show-Bizz

Almeda Abazi dhe Tolga nuk do të marrin qeratë e nëntë apartamenteve që kanë

17:40 - 25.03.20 gsh

Edhe Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj solidarizohen me situatën e krijuar nga Koronavirus. Mediat turke kanë shkruar se çifti është pronar i 9 apartamenteve, 3 në SHBA dhe gjashtë në Turqi. Dyshja ka vendosur që për këta dy muaj të rëndë për gjithë botën, mos t’i marrin qerat për këto nëntë apartamente. E natyrisht që një gjest i tillë është përuruar nga mediat, por edhe nga opinioni publik në Turqi dhe jo vetëm.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.