Show-Bizz

Aurela Hoxha flet nga karantina në Barcelonë: Situata e frikshme kur isha në Milano

15:37 - 25.03.20 gsh

E vetë izoluar është edhe Aurela Hoxha. Teksa prej kohësh jeton në Barcelonë me të dashurin e saj. modelja rrëfen situatën e vështirë që kaloi në Milano, teksa nisi e gjithë situata kaotike me Koronavirus Gjatë intervistës për emisionin “Rudina”, ajo tregon sesi ngeci në Itali ditët e para kur shpërtheu virusi.  “Unë isha në Milano pikërisht në ditët kur filloi e gjitha kjo.Frika më e madhe ishte kur u dëgjuan edhe rastet e para, sidomos nga ne që ishim turista, ishte një situatë disi e rënduar dhe realisht të gjithë ne kaluam një frikë të madhe. Më pas u ktheva në Barcelonë, ku më priste dhe familja ime sepse në 27 Shkurt ishte dhe ditëlindja ime. Realisht në Spanjë nuk po ndihej situata dhe aq e rënduar, njerëzit vazhdonin çdo gjë normalisht. Vetëm para një jave ka filluar që njerëzit janë mbyllur dhe është pezulluar çdo gjë”, tha Aurela.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.