Show-Bizz

Flisnin për dasëm dhe për fëmijë/ Dajana Shabani i jep fund lidhjes me boksierin e njohur

11:18 - 25.03.20 gsh

Moderatorja e njohur Dajana Shabani, prej disa kohësh ishte në një lidhje me boksierin, Kamer Maloku.Ata kane qënë gjithmonë në qendër të mediave rozë, duke u komentuar deri në detaj.Së fundmi përmes një rubrike në “Instastory” ka zhvilluar një mini-intervistë me ndjekësit e saj. Një ndër pyetjet e bëra ishte nëse është në një lidhje?

“Jo” është përgjigjur moderatorja, duke konfirmuar se i ka dhënë fund lidhjes me boksierin.

Kujtojmë se, Dajana pak kohë më parë e ftuar në emisionin “Kojshia Shoë” u shpreh se burri për të është thjeshtë një aksesor.

“Kur gruaja është e realizuar vetë, është e shkolluar, është ekonomikisht e pavarur, mendoj që burri është thjesht një aksesor me gjithë respektin”, është shprehur Dajana.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.