Kryesore

Astrologia në TV “përkthen” çfarë thonë yjet: Koronavirusi, nga nesër do të nisë përmirësimi i situatës

14:52 - 03.04.20 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Ditët e vështira që po kalon bota, përfshi dhe vendin tonë, ka bërë që shpesh njerëzit t’i kenë sytë nga parashikimet e astrologëve për një shpresë sado të vogël. Kt muaj pritet të jetë mjaft vendimtar për fatin e shumë vendeve. Megjithatë në një lidhje skype në emisionin “Rreze Dielli” asteologia Meri Gjini jep lajme të mira. Ajo thotë se pas datës 26 Prill ato që kanë ndodhur në aspektin shëndetësor do të ‘sprapsen’ kurse për Shqipërinë do të kemi lajme të mira prej ditës së nesërme.
“Uroj që të gjithë të jeni mirë me shëndetin dhe gjendjen emocionale, me mendimet, me emocionet, me raportet me njerëzit. Ka qenë një periudhë që testuam veten dhe na dha mundësinë të jetojmë nga fillimi gjërat që na lidhin me shtëpinë. Është një testim në fakt edhe për raportet në çift. Nesër do të dalin në sipërfaqe a ia kemi dalë në raport me këto testime. Gjëja e parë që dua të them është të duam njerëzit, të lëmë debatet apo sherret dhe nga nesër ti duam edhe më shumë të tjerët. Nga data 6 deri në 12 do të jemi më të lirë në kuptimin e bukur të fjalës. Përsa i përket kësaj problematike në shkallë botërore ( koronavirusit) që është një cështje serioze, kemi një lajm të gëzuar në 26 prill do të bjerë një lëvizje mbrapsh, nje regres, përsa i përket gjërave të shëndetit, nga dita e nesërme në vendin tonë do të ketë një lehtësim të situatës”, shprehet astrologia. 
Nderkohe sot u regjistruan 27 raste te reja per 24 ore me koronavirus, duke shenuar numrin me te larte te te infektuarve ne nje dite.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.