Aktualitet

“Nga nesër në 13:00 të gjithë në shtëpi”/ Rama njofton mbylljen përgjatë fundjavës

11:22 - 03.04.20 gsh

Edi Rama ka njoftuar ditën e sotme se njësoj si javët e shkuara edhe këtë fundjavë të gjithë do jenë të mbyllur nëpër shtëpia.  Nesër në orën 13:00 mbyllen të gjitha dyqanet si dhe mundësite e qytetarëve për të lëvizur në këmbë.Statusi i Ramës

NGA NESËR, E SHTUNË 13.00, DERI TË HËNËN 05.00, NJËSOJ SI FUNDJAVËN E SHKUAR, TË GJITHË NË SHTËPI

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.