Kryesore

Dita botërore e Lirisë së Shtypit, Papa Françesku: Duhet gazetari që u shërben të gjithëve

17:35 - 03.05.20 Gazeta Shqiptare

Sot në ditën Ditën Botërore të Lirisë së Shtypit, Papa Françesku ka publikuar një status, ku ka apeluar se sot gjatë kësaj krize duhet gazetari cilësore dhe e lirë.Papa ka bërë të ditur se është e nevojshme gazetari që u shërben të gjithëve, edhe atyre që nuk kanë zë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.