Kryesore

“Luaja poker dhe kam humbur mbi 6 mln euro, por nuk isha i varur”, rrëfimi i veçantë i ish-lojtarit të Juventusit

15:33 - 15.05.20 Gazeta Shqiptare

Niklas Bendtner, sulmuesi danez, i cili në të kaluarën ka luajtur për skuadra të mëdha si Juventusi dhe Arsenali është shprehur se në të kaluarën luante shumë kumar.Futbollisti zbulon se me një llogaritje, ai ka humbur rreth 6.7 milionë euro në poker, ndërsa ka shtuar se nuk ishte i varur nga kjo.

“Unë duhet të pranoj se kam humbur shumë të mëdha parash, duke luajtur poker.  Nëse bën një llogaritje me kujdes, dalin rreth 6.7 milionë euro. Luaja ndaj lojtarëve profesionistë të pokerit që në moshën 19 vjeçare.

Këtë bëja më parë, duke luajtur lojëra të aftit, ku argëtohesha dhe më pas e gjeja veten në telashe. Nuk kam qenë i varur nga kumari, pasi isha në gjendje ta kontrolloja atë”, u shpreh Bendtner.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.