Aktualitet

Çfarë po ndodh? Molotovi shpërthen brenda oborrit të xhamisë së Namazgjasë… FOTOT

22:57 - 17.05.20 Gazeta Shqiptare

Një koktej molotov ka plasur në oborrin e Xhamisë së Namazgjasë dhe një tjetër është gjetur i paplasur jashtë parlamentit.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.