Foto-galeri

Foto/ Zhgënjim total! Dështimet më të mëdha të blerjeve online

15:06 - 19.05.20 Gazeta Shqiptare

Sot interneti na ofron shumë funksione, një ndër to që kohët e fundit është kthyer dhe në trend, janë blerjet online. Kjo mënyrë e të blerit, të kursen kohën e gjatë që mund të shpenzoje gjatë kërkimit në dyqan, por mbart dhe risqet e veta negative.Nuk janë të paktat rastet kur personat kanë mbetur të zhgënjyer, në momentin ku kanë hapur pakon e produktit që kanë porositur, sepse ajo që i ka ardhur në shtëpi, është komplet gjë tjetër nga ajo që supozohet se kanë blerë.

Ne kemi përzgjedhur për ju, disa nga dështimet më të mëdha të njerëzve që kanë porositur online. Për më shumë ju ftojmë të shikoni fotot e mëposhtme.

Screenshot_6-34 a9927e0d-591c-43f0-9381-10ba87e0b51e 0cc66ff6-dbf3-405c-ba4d-c064e12d0a8e 6350b5aa-d274-4e48-98ca-ddc1867f6ac1 fdbaeede-a1be-4dc0-9d7b-0eb86aaf5523 24ad6af2-46bf-44e5-a7cb-e0b518560152 4691f9ea-2142-481d-abaf-b34873c0bd54 7acb818e-dae1-4557-bc70-a40a8eb1f0a6 00ddd31e-4afb-47c0-ae23-9f3775e0b375 a64d4bde-0a02-4650-a02e-2cec240041bc 38c2c491-dad9-4196-b81b-a7e8d07f1719 40911a08-6eca-438e-9e0b-b6391bef3283 844257ba-ae3c-4063-84ff-a8787c7ab99b 62c7cc9b-b2db-486f-a7d6-b6ea9fe252c7 8115c956-e1eb-484e-badb-b8a49b9ca9ab 356c5c9a-4e60-489b-925a-b9a0e28a1aca
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.