Foto-galeri

Foto/ Ups, kur vajzat e sportit turpërohen në mes të fushës

14:05 - 20.05.20 Gazeta Shqiptare

Nxitëset e tifozëve janë mjaft të rëndësishme në fushë. Ato janë të bukura dhe shpesh here edhe provokuese.Vajzat e sportit marrin gjithë vëmendjen me perfomancën e tyre, por ka mjaft raste kur ato dhurojnë spektakël të dyfishtë.

Më poshtë po ju tregojmë disa nga rastet, kur vajzat kanë treguar më shumë se ç’duhet.

194000 193951-1-1 194004 194008 194027-1 194050 193941 194022 194016 193954 193944 193951-1 194040 193957
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.