Kryesore

“Edi Rama është si Juventusi që vjedh dhe bën ligjin, Sali Berisha është si… Milani”, krahasimet epike të gjyqtarit të Superiores

12:18 - 21.05.20 Gazeta Shqiptare

Klajdi Kola, gjyqtari i Superiores, së fundmi ka bërë një postim epik në rrjetet sociale, teksa ka krahasuar politikanët tanë me skuadrat italiane. Vlonjati, i cili në ditët e para të pandemisë, mbeti i bllokuar në aeroport në Gjermani, ka shpërndarë krahasimet epike, teksa ka theksuar se autorësia e këtij postimi është e faqes satirike Patate në “Facebook”. Gjyqtari i Superiores vendosi ta ndajë me ndjekësit e tij në “Instagram”…Nga Rama te Basha, ja me cilat skuadrat i krahasojnë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.