Kryesore

Kryemadhi i kthehet Ramës: Dashurinë për fëmijët mund ta bëjmë duke mos i përdorur për halle politike

14:16 - 21.05.20 Gazeta Shqiptare

E ndërsa kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ndahu nga salla e Kuvendit një histori personale, ku familjari i tij kishte qenë në një spital në SHBA dhe kishte përfunduar në gjendje kome, ka reaguar kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi.Ajo përmes një postimi në rrjetin social, i sugjeron Ramës që mos të përdor dashurinë për fëmijët sa herë ka halle politike e ligjore.

“Shprehjen më të mirë të dashurisë për fëmijët mund ta bëjmë duke mos i përdorur ata sa herë kemi halle politike dhe ligjore.
#MosIdhunoniFëmijët”, shkruan Kryemadhi.

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.