Kryesore

Marrëveshje e fshehtë politike? Rama i përgjigjet ambasadores Yuri Kim: Ferri është bosh dhe gjithë djajtë janë këtu

19:44 - 21.05.20 gsh

Pas deklaratës së ambasadores Yuri Kim, se mund të ketë marrëveshje pas krahëve mes politikanëve shqiptarë për Refromën në Drejtësi, ka ardhur edhe një reagim nga kryeminstri Edi Rama.“Ferri është bosh dhe gjithë djajtë janë këtu”, shkruan Rama në postimin e ambasadore Kim në Twitter’.

Rama shton se është dakord me ambasadoren Kim për reformën, që është e dhimbshme dhe e ngadaltë, por shumë e rëndësishme.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.