Aktualitet

Spartak Ngjela paralajmëron rikthimin e Tahirit në politikë

17:49 - 22.05.20 gsh

Spartak Ngjela nga studio e ABC News ka bërë një deklaratë të fortë. Duke mbështetur Reformën në Drejtësi, Ngjela ka paralajmëruar rikthimin e Saimir Tahirit në politikë.  “E mban mend si i thashë unë Tahirit. Bëj betejën tënde legale, fiton dhe kthehesh tamam”.Tashmë është Gjykata e Apelit ajo që do të vendosë për fatin e ish-ministrit të Brendshëm. Mbetet për t’u parë hapi i tij i rradhës, në varësi të vendimit të Gjykatës.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.