Kryesore

Loredana kërkon të ribashkohet me Mozzik? Reperja: Më mungon kaq shumë  

12:11 - 23.05.20 gsh

Dy reperët e njohur Mozzik dhe Loredana, të njohur ndryshe si ‘Romeo dhe Juliet’ edhe pas ndarjes, vijojnë të mbeten një ndër çiftet më të përfolur në shoëbiz.Kjo edhe për shkak të deklaratave të fundit nga dy reperët. Ka qënë Loredana ajo e cila së fundmi përmes një postimi në ‘Instastory’ ka treguar se ndjen shumë mall. Ajo publikoi një video ku shkruan: Më mungon kaq shumë, ndërsa dëgjohet dhe kënga në sfond.

Ndonëse reperja nuk ka përmendur emra, fakti që ajo dhe Mozzik ndodhen larg njëri-tjetrit të bën të mendosh që është një dedikim për ish-partnerin. Ndërsa kujtojmë se gjatë një interviste pak ditë më parë, reperi u shpreh se nuk do të rikthehet me Loredanën.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.