Kronikë

Ra në një gropë me ujë, mbytet 14-vjeçari në Përrenjas

13:59 - 23.05.20 gsh

Një fëmijë 14-vjeçar është mbytur në fshatin Katjel, në Përrenjas.Sipas raportimeve të para, i mituri ka rënë në një gropë me ujë, ndërsa ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

Informacion paraprak

Më datë 23.05.2020 në fshatin Katjel, Prrenjas shtetasi E.D., 13 vjeç, dyshohet se aksidentalishtë ka rënë në një gropë me ujë, dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.