Kryesore

FSHF vazhdon përgatitjet për rinisjen e sezonit, publikohet kalendari i Superiores për javën e 27-të

12:28 - 25.05.20 Gazeta Shqiptare

Federata Shqiptare po vijon përgatitjet për rinisjen e sezonit me 3 qershor. Ndërkaq, së fundmi është publikuar dhe orari i javës së 27-të, që do luhet e gjitha në mesjavë.4 takimet e para të këtij raundi do luhen në orën 17:30, ndërsa supersfida mes Partizanit dhe Skënderbeut do të zhvillohet në mbrëmje në orën 20:00 dhe do të mbyllë siparin e kësaj jave. Nuk dihet ende nëse ky takim do të luhet në “Selman Stërmasi” apo “Air Albania”. Ndeshje të lehtë në letër ka Kukësi që pret Luftëtarin.

Tirana ka një transfertë të vështirë në Ballsh ndaj Bylisit, Laçi pret në Kurbin Teutën, ndërkohë që Flamurtari do sfidojë Vllazninë në Vlorë.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE