Kryesore

Ish- futbollisti i Kukësit kalon COVID-19 pa asnjë shenjë, rezulton negativ në testin e dytë

16:20 - 25.05.20 Gazeta Shqiptare

Një lajm i mirë për Izair Emini. Ish- lojtari i Kukësit, i cili sot luan në Superligën e Kosovës ka rezultuar negativ në testin e dytë për COVID-19.Ai rezultoi me koronavirus në testin e parë duke u bërë dhe futbollisti i parë në Kosovë që infektohej. Ai u habit pasi nuk kishte asnjë shenjë, duke dyshuar madje edhe në vërtetësinë e testit.

Tashmë, ai është i shëruar plotësisht dhe i gatshëm për të përfaqësuar në sulm ekipin e Dritës në Kosovë.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE