Sociale

Digjet nga flakët banesa në Fier, kryefamiljari mes lotëve: Është dëmtuar çdo gjë

17:17 - 28.05.20 gsh

Një banesë është përfshirë nga flakët në Reth Libofshë në Fier. Gazetari Ervis Kuçi raportoi se fatmirësisht nuk kishte njëri brenda banesës.Dyshohet se shkak për zjarrin ka qenë një masë me energjinë elektrike. Kryefamiljari Aliosha Simaku tregoi se zjarri ka djegur çdo gjë.

“Djali dhe nusja nuk kanë qenë në shtëpi. Është dëmtuar çdo gjë. Dëgjova kallamat që po digjeshin dhe kërcisnin”, tha mes lotëve i zoti i shtëpisë.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE