Kryesore

Fotot/ Ronaldo ndërron look dhe rrjeti shpërthen në meme gazmore

09:46 - 28.05.20 gsh

Cristiano Ronaldo njihet si një nga futbollistët që i pëlqen të ndërroj shpesh look. Kështu ka ndodhur edhe këtë herë, që ylli i Juventusit ka ardhur me një model të ri flokësh. Por duket që kaq është dashur që rrjeti të shpërthejë në meme gazmore duke e krahasuar futbollistin me figura të filmave vizatimor, apo edhe të kafshëve.auto_171243821-d16fc3dd-3924-468b-a805-5b202ebc7e611590649804 auto_Screenshot_21590649972 auto_Screenshot_31590649971 auto_Screenshot_81590649980 auto_Screenshot_111590649979 auto_Screenshot_131590649979 auto_Screenshot_161590649978
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE