Kryesore

Ndahet sërish nga Stresi? Kejsi: Nëse tradhëton dikë…

21:32 - 28.05.20 gsh

Stresi dhe Kejsi janë ndër çiftet më të komentuar në showbiz. Ndërsa gjithçka dukej se po shkonte mirë mes tyre pas rikthimit, sipas postimit të fundit të Kejsit ata janë ndarë sërish.Përmes një postimi në ‘Instastory’, ajo la të nënkuptohej se ndarja ka ardhur si pasojë e tradhëtisë.

“Nëse tradhëton dikë që është i gatshëm të bëjë gjithçka për ju, ju në të vërtetë keni tradhtuar veten nga besnikëria e vërtetë”, ka qenë kjo shprehja që ajo ka ndarë në InstaStory.

Keisi ka realizuar dhe një mini-intervistë me ndjekësit e saj në Instagram dhe është pyetur nëse do vijë në Shqipëri, ndërsa është përgjigjur në mënyrë të prerë që jo.

“Nuk kam çfarë bëj në Shqipëri”, shkruajti Keisi, e cila prej kohësh po jeton në Kanada.

1 2
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.