Kryesore

U tha se ishte pajtuar me Mozzik, Loredana fotografohet me Zunën

12:04 - 28.05.20 gsh

Mediat kosovare shkruajtën për një ribashkim të Mozzik dhe Loredanës, pasi reperi u pa në Instagram së bashku me vajzën e tij. Por duket se “ribashkimi” i tyre ka qenë vetëm për hir të vogëlushes, Hana. Sapo Mozzik është larguar nga shtëpia, Loredana ka takuar menjëherë të dashurin e saj, Zunën.Në foton e publikuar çifti shfaqet ulur në kafe teksa bisedojnë të përqëndruar. Mesa duket këngëtarja vijon historinë e dashurisë me reperin Zuna, por mban kontakte të mira edhe me babain e vajzës së saj.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE