Foto-galeri

Foto brilante të rikrijuara nga fotot e vjetra familjare

12:35 - 29.05.20 Gazeta Shqiptare

Duket se koha kalon shumë shpejt ndonjëherë dhe nuk ka asnjë mënyrë për ta ndaluar atë.Prindërit tanë kanë shumë vite mbi shpatulla, ne jemi bërë tashmë të rritur dhe fëmijët tanë po rriten gjithashtu.

Prandaj është e bukur ideja që nganjëherë të kthehemi tek e kaluara, për të parë se sa gjëra të bukura kemi përjetuar.

“Bright Side” ka publikuar disa imazhe ku njerëzit kanë vendosur që të krijojnë të njëjtat poza që kanë bërë shumë vite më parë.

Për të kuptuar rezultatet mbresëlënëse shfletoni galerinë:

 

15321112-44948160-caf3bf9734c6ad5d164f26489d2b7952ec52acc6-1500-1-1589983683-728-9e35e7b466-1590499761 15321129-44942260-79eac05c4a90f28ca55bf0392946e4f53a593843-1500-1-1589983288-728-24922009cc-1590499761 15321134-image-crop-1426x2275-1590070994-728-adce49531e-1590499761 15321114-44871560-97711bc53bc657988f839cf1632f1e2bbcca329b-1500-1-1589980631-728-239d6cfd75-1590499761 15321136-image-crop-924x1500-1590070756-728-1d286bdc84-1590499761 15321111-44851860-92531579414a4c32b7977bbb34a8ec343ba6e8db-1500-1-1589979784-728-92d6cb25ce-1590499761 15321122-43517710-1315342520b1810f395362df02266f92803b6385-728-1-1589890700-728-2b8b0ac6d9-1590499761 15321126-44849410-1ae1cf3994bd8474bdea9cf0bb02d6c0310ee043-1500-1-1589979617-728-1db0ab3d9d-1590499761 15321139-image-crop-1267x2062-1590070559-728-ac9ed2c937-1590499761 15321124-43140860-b6591c4a66c97f60e34b5de05249d9d0bc6a5548-1500-1-1589875135-728-2324e955d6-1590499761 15321138-image-crop-1174x2240-1590071755-728-5a28d453df-1590499761 15321121-43512610-e1601b45ac04bbd7fbd81d4f3c6ac38601ae498f-1500-1-1589890353-728-6fd0606593-1590499761 15321137-image-crop-1261x1479-1590071674-728-a6c07a7909-1590499761 15321118-44991560-866bd593bc07300853bd39ab6c20656b77c8e049-1500-1-1589985128-728-d574bef69d-1590499761 15321117-44973910-c20085e357899f6ac667d60a3d731d2c13ca38cd-1500-1-1589984583-728-25fca11422-1590499761 15321116-43507910-9a27f0e9196996b6e3d11390fbc65b09be47164a-1500-1-1589889972-728-ccedec98de-1590499761 15321135-image-crop-1364x1825-1590071550-728-bb604ffbf2-1590499761 15321113-44943410-186c2833d78789c9cdde1abb9fa8c31f9918b6e3-1500-1-1589983442-728-dd50dd014d-1590499761
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE