Aktualitet

Vrasje në Laç/ Qëllohet me armë brenda një hoteli, një i vdekur dhe një i plagosur

22:47 - 30.05.20 gsh

Një vrasje ka tronditur pak më parë qytetin e Laçit. Një person ka mbetur i vdekur në një hotel në rrugën Lezhë-Mamurra.  Në sheshin para një hoteli në aksin rrugor Lezhë- Mamurras, ka hyrë dikush i pa identifikuar dhe ka qëlluar me armë duke e lënë të vdekur në vend. Ndërkaq një 53-vjeçar ka mbetur i plagosur nga ky atentat. Bëhet me dije se aktualisht ai ndodhet në spital, i plagosur në këmbë.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE