Kryesore

Humb jetën 82-vjeçarja tek ‘Shefqet Ndroqi’, pas vdekjes rezultoi pozitive me COVID-19

12:13 - 31.05.20 gsh

Një 82-vjeçare ka ndërruar jetë në spitalin ‘Shefqet Ndroqi’. Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se e moshuara vuante nga Fibroza pulmonare, stadi i fundit, insuficienca kardiake, fibrilacion atrial, diabet mellitus dhe HTA.Pas analizës së COVID-19, ajo rezultoi pozitive, ndërsa po analizohet nëse ka qënë koronavirusi shkaku i vdekjes.

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale apelon edhe një herë qytetarët të tregohen të kujdesshëm.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE