Kryesore

Edhe pse i dhanë fund romancës, Dafina dhe Dj Geek mbeten miq, ja si e quan këngëtarja ish-partnerin

21:16 - 01.06.20 gsh

Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe DJ Geek i dhanë fund lidhjes së tyre vetëm pak kohë më parë. Mirëpo duket se ata kanë vendosur që ndarja të mos ndikojë në shoqërinë e tyre apo në aspektin profesional, pasi punojnë së bashku.Këngëtarja postoi një ‘Instastory’ së fundmi ku shihet nën shoqërinë e Dj Geek dhe shoqes së saj. Ajo që na bën përshtypje është se Dafina e quan ‘mik” ish të dashurin duke lënë mënjanë romancën që kanë pasur.

“Me dy miqtë e mi tek Miqt”, ka shkruar Dafina duke etiketuar Dj Geek dhe Nora Haxhën.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE