Kryesore

Aktori i njohur surprizon bashkëshorten në përvjetorin e martesës: Më gëzove kur të njoha

19:35 - 02.06.20 gsh

Aktori i dashur për publikun Gaz Paja dhe partnerja e tij Ira kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre një vit më parë, ndërsa pak muaj më pas u bënë prindër të një vogëlushi.Me rastin e përjetorit të martesës, aktori e ka surprizuar partneren e tij, duke postuar disa foto, ndërsa bashkangjitur i ka bërë dhe një dedikim.

“Më gëzove kur të njoha. Më gëzove kur the Po. Më gëzove kur solle Dard. Të lutem, vazhdo të më gëzosh dhe unë do kujdesem për ty”, shkruan ai krahas fotove nga albumi i martesës.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE