Kryesore

“Kemi muaj që presim emrin për kreun e KLSH, respekto afatet kushtetuese”, Ruçi letër Metës

11:40 - 02.06.20 Gazeta Shqiptare

Gramoz Ruçi, kreu i Kuvendit, i është drejtuar sot me një letër Presidentit Ilir Meta, ku i ka kërkuar që të respektojë afatet kushtetuese dhe të propozojë një emër të ri për kreun e KLSH-së. Ky post  mbahet aktualisht nga Bujar Leskaj.“Presim propozimin tuaj për kreun e KLSH. Kemi muaj që presim emrin për kreun e KLSH. Presidenti duhet të respektojë afatet sipas Kushtetutës”, – thuhet në letrën e Ruçit drejtuar Metës.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE