Aktualitet

U emërua pak ditë më parë, jep dorëheqjen drejtori i 6-të i Kadastrës në Vlorë

08:54 - 02.06.20 gshLargohet vetem pak dite pas emerimit, edhe Drejtoresha e gjashte e kadastres se Vlores, Viola Hima.

Burime per Panorama bejne me dije se ajo ka dhene doreheqjen nga detyra qe mori vetem pak dite me pare, nderkohe qe nuk ka ende te dhena lidhur me motivin e doreheqjes.

Hima zevendesoi ne kete detyre Bilbil Aliaj, i cili u emërua në detyrë në 4 shkurt 2020 dhe e mbajti detyrën për rreth 4 muaj.

Ky ishte drejtori i pestë i institucionit i larguar nga drejtimi i Kadastrës prej shtatorit 2019.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE