Kronikë

Delvinë/ Vetëhelmohet 24-vjeçarja shtatzënë dhe hidhet nga dritarja, niset me urgjencë drejt Traumës

12:42 - 03.06.20 gsh

Një 24-vjeçare  shtatzënë është vethelmuar me helm në Kopaçez të Delvinës. Ajo ka pirë ilaçe për helmimin e dhelprave dhe më pas është hedhur nga dritarja.Fëmija 28- javësh i G.Z, ka ndërruar jetë në bark kurse ajo vetë është në gjendje të rëndë.

Menjëherë ajo është transportuar për në spitalin e Traumës në Tiranë për të bërë të mundur shpëtimin e saj.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE