Kryesore

Dhuratat më të lezetshme të dasmës nëse dita e madhe e mikut/es tuaj është anuluar për shkak të pandemisë

11:46 - 03.06.20 Gazeta Shqiptare

Sezoni i dasmave është afër, por këtë vit, gjërat duken pak më ndryshe.Në fakt, ato duken shumë më ndryshe, sepse në të vërtetë nuk ka dasma për të marrë pjesë. Jeta siç e dimë se është vënë në pauzë, dhe neve na mbetet të mbajmë zi për ditët e dasmës të anuluara ose shtyrë për fat të keq të miqve dhe të dashurve tanë,

Nëse doni t’i lumturoni të afërmit tuaj edhe pas anulimit të dasmës së tyre, më poshtë gjeni disa ide dhuratash:

feat-1-780x439 wine_1_sq screen screen-4 screen-3 screen-2 screen-1 original_wooden-personalised-chopping-board_sq original_bright-ideas-collection-led-text-bulbs_sq original_bespoke-bouquet-illustration_sq 1347357_2_2_sq 1294194_2_sq 1277074_2_sq 1274929_check_code_2_sq 701-10020-prodl2w601_m_l
<
>

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE