Kronikë

Kërcënoi me armë uniformat blu në Kamëz, efektivët i rrethojnë banesën

11:17 - 03.06.20 gsh

Një person ka kërcënuar me armë Policinë në Kamzë. Menjëherë kanë reaguar uniformat blu që kanë rrethuar banesën e tij për ta kapur.Shtetasi me iniciale R.K, dyshohet se fshihet në banesën e tij, ndërkohë efektivët kanë rrethuar banesën dhe pritet kapja e tij.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE