Aktualitet

Video/ Kapet në Spanjë shqiptari i akuzuar për trafik droge nga Kolumbia

16:15 - 03.06.20 gsh

Policia spanjolle ka vënë në pranga një shqiptar, i cili akuzohej për trafik droge. Emri i të arrestuarit nuk bëhet i ditur por shqiptari akuzohet se ka bërë trafik droge nga Amerika Latine në Europë.Në mediat spanjolle është bërë publike edhe momenti i arrestimit të tij në shtëpi.  Drejtësia holandeze kishte lëshuar një urdhër arresti ndërkombëtar pasi shqiptari është kreu i një organizate kolumbiane-shqiptare, e dedikuar në trafikun e drogës dhe pastrimin e parave.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE