Kronikë

Detaje nga aksidenti në Lezhë/ Kush është i kërkuari që po ndiqej nga uniformat blu (Emri)

19:33 - 04.06.20 gsh

Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti i ndodhur pak minuta më parë në Lezhë. Burimet bëjnë me dije se i kërkuari të cilin uniformat blu po e ndiqnin me shpejtësi është shtetasi Lekë Përjaku.Policia po ndiqte automjetin me targa AA262UJ  të drejtuar nga Përjaku, teksa automjeti i tyre, Hunday me targa AA911VE që po e drejtonte inspektori i Policisë Klisman Nikolli ka dalë nga rruga.

Nikolli dhe kolegët e tjerë në automjet përfunduan me dëmtime fizike në spital.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE