Kryesore

“Për Fëmijërinë e Vjedhur”, Grida Duma i bashkohet protestës: Mos hesht, reago, më ke mbështetje

18:20 - 04.06.20 gsh

Pjesë e protestës ndaj abuzimit seksual në Tiranë është bërë dhe ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma .Përmes një postimi në ‘Facebook’ Duma shprehet se mbështet nismat ndaj çdo forme të dhunimit dhe abuzimit, ndërsa shton se vajzat duhet të reagojnë dhe të mos heshtin.

STATUSI NGA GRIDA DUMA

Në mbeshtetje të nismës për reagim ndaj çdo forme të dhunimit dhe abuzimit!

#mos hesht! Turp është të heshtësh!

Reago! Më ke mbështetje!

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE