Kryesore

“Sot u ndjeva shumë krenare për vendin tim” edhe Rudina Hajdari i bashkohet protestës

19:57 - 04.06.20 gsh

Protestës së zhvilluar sot në Tiranë kundër dhunës dhe abuzimit ndaj vajzave apo grave iu bashkua dhe deputetja Rudina Hjadari.Në një postim në ‘Facebook’, Rudina shkruan se sot u ndje shumë krenare për vendin.

“Sot, teksa ecja mes mijëra njerëzve të bukur të vendit tim e teksa së bashku ngrinim zërin kundër të keqës, u ndjeva shumë krenare për vendin tim.”-shkruan Hajdari në postimin e saj.

Sot, teksa ecja mes mijëra njerëzve të bukur të vendit tim e teksa së bashku ngrinim zërin kundër të keqes , u ndjeva shumë krenare për vendin tim. ❤ Ditë më të mira po vijne!

Publiée par Rudina Hajdari sur Jeudi 4 juin 2020

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE