Kryesore

Ambasadorja e SHBA Yuri Kim sot në Presidencë, takim me Metën

10:33 - 05.06.20 Gazeta Shqiptare

Yuri Kim, Ambasadorja e SHBA-ve do të zhvillojë sot një takim me Presidentin e Republikës, Ilir Meta. Sipas burimeve, takimi do të zhvillohet në orën 11:00 në Presidencë.Nuk dihet ende tema konkrete e takimit por në fokus do të jenë zhvillimet politike, reforma zgjedhore si dhe platforma e Presidentit Meta me 14 pika, e cila u publikua rreth një javë më parë.

 

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE