Kronikë

Çanta e dyshimtë te ambasada ruse/ Policia jep detaje: Brenda kishte rroba trupi

15:57 - 05.06.20 gsh

Policia e Tiranës ka reaguar pas alarmit të ngritur te ambasada ruse në Tiranë, ku pak minuta më parë u gjet një çantë, në të cilën dyshohej se kishte lëndë plasëse.Sipas policisë, pas kontrollit rezultoi se brenda saj kaishte vetëm rroba trupi.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 05.06.2020, rreth orës 15:00, në vendin e quajtur bulevardi “Bajram Curri“, në afërsi të një objekti të rëndësisë së veçantë është gjetur një çantë e dyshimtë, ngjyrë e zezë, e cila u hap nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr.2, dhe në brendësi të saj kishte disa rroba trupi.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE