Kronikë

Gjendet një çantë e dyshimtë pranë ambasadës ruse

15:25 - 05.06.20 gsh

Një çantë e dyshimtë është vënë re në afërsi të ambasadës ruse në kryeqytet.Bëhet me dije se punonjësit e ambasadës janë alarmuar pasi kanë dyshuar për një bombë dhe kanë lajmëruar menjëherë policinë.

Forcat xheniere kanë shkuar në vendngjarje dhe po bëhet rrethimi i perimetrit të zonës, ndërkohë pritet të verifikohet çfarë ndodhet në çantën e dyshimtë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE