Kryesore

Foto/ Klea ndan momentet e ëmbla pranë vogëlushit të saj: Më ndryshove jetën

13:23 - 06.06.20 gsh

Dyshja e dashur për publikun Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë dy ditë më parë. Lajmi u bë me dije nga çifti përmes një postimi në ‘Instagram’ ku zbuluan dhe emrin e veçantë të vogëlushit, të cilin e pagëzuan me emrin Krid.Klea së fundmi ndau një tjetër foto pranë Kridit, ku shfaqet duke mbajtur dorën e vogëlushit. Postimin moderatorja e shoqëroi me këngën ‘Tu me cambiaste la vida’ nga Rio Roma, që në shqip do të thotë ‘Ti më ndryshove jetën’.

 

 

 

 

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE