Kryesore

Së shpejti nënë për herë të parë, Jonida Vokshi tregon gardërobën e vogëlushes: E shoh 40 herë në ditë

12:52 - 06.06.20 gsh

Aktorja e njohur, Jonida Vokshi është në ditët e fundit të shtatzënisë. E emocionuar që do të bëhet nënë për herë të parë, Jonida nuk nguron t’I ndajë këto emocione me ndjekësit e saj.Së fundmi me anë të një videoje në rrjetin social ‘Instagram’ aktorja ka zbuluar gardërobën e vogëlushes së saj, ku vihen re rroba, kremra dhe gjëra të tjera për foshnja.

“I shoh nga 40 herë në ditë dhe nuk ngopem”, ka shkruar Jonida krahas videos.

1 2 3
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE