Sociale

OSHEE njofton qytetarët: Ja në cilat zona të Tiranës nuk do ketë energji më datë 24 qershor

16:58 - 23.06.20 gsh

Operatori për Shpërndarjen e Energjisë Elektrike njofton se për shkak të punimeve të planifikuara në një nga fiderat e NST Mëzez, në datën 24 qershor gjatë intervalit kohor 10:00-15:00 do të stakohet energjia në disa zona në Tiranë.OSHEE thotë se do të ndërpritet energjia pjesërisht në Kashar, Yrshek,. Katund të Ri dhe Allgjatë.

Njoftimi i OSHEE:

Pershendetje. Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 24 qershor

Për shkak të punimeve të planifikuara në një nga fiderat e NST Mëzez, në datën 24 qershor gjatë intervalit kohor 10:00-15:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

Pjesërisht Kashar, Yrshek, Katund i Ri, Allgjatë

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE