Kronikë

“Kështu e hanë të gjithë”, Tahiri shfaqet i buzëqeshur në pritje të vendimit

10:23 - 24.06.20 gsh

Ditën e sotme do të mbahet seanca gjyqësore ku do të jepet dhe vendimi për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Ky i fundit ka qenë i përpikët, duke u paraqitur pak para nisjes në ambientet e Gjykates se Posaçme të Apelit kundër Korrupsionit dhe Krimit të organizuar.Gazetarja Klodiana Lala ka siguruar pamjet nga mbërritja e Tahirit në Gjykatë, teksa shoqërohet nga avokati i tij, Maks Haxhia.

I buzëqeshur, Tahiri nuk i ka kursyer batutat me një nga operatorët që po e filmonte, pasi ky i fundit po humbiste ekuilibrin. Siç dëgjohet në video, operatori shprehet se: Ka ekuilibra, ndërkohë që Tahiri iu përgjigj me humor se: Kështu e hanë të gjithë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE